
На Одещини за 7 місяців в ДТП загинуло 80 людей
В Одеській області з січня по липень 2025 року поліцейські зареєстрували 980 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими. Унаслідок аварій загинули 80 людей, ще 1190 осіб отримали травми різного ступеня важкості.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Одеської області.
Найчастіше аварії з тяжкими наслідками траплялися через перевищення швидкості, порушення правил проїзду пішохідних переходів, перехресть та перестроювання. За статистикою, найбільше ДТП з постраждалими припадало на четвер, а піковим часом аварій була 17 година.
У поліції зазначають, що на автошляхах Одещини постійно діє посилений режим патрулювання з додатковими екіпажами.
Правоохоронці наголошують, що щодня проводять профілактичні заходи, аби кожен учасник дорожнього руху усвідомлював важливість безпеки та дотримання правил.
Раніше на USIonline.com —
На Одещині п’яний водій злетів з дороги та перекинувся: загинув його пасажир (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.