На Одещині завершили перший етап будівництва нового терміналу компанії «Нібулон» «фото»

На Одещині завершили перший етап будівництва нового терміналу компанії «Нібулон»

Будівництво нового річкового порту ведеться в Ізмаїлі.

Про це повідомляє компанія «Нібулон».

Через війну постраждало все виробництво компанії, логістика та експортні можливості. 20% активів бізнесу знаходяться в умовах тимчасової окупації в південних та східних регіонах України, а обсяги експорту різко впали у порівнянні з попередніми роками. Оскільки сьогодні «Нібулон» не може працювати у звичному режимі, транспортні витрати для аграріїв зросли в 10 разів. Це зменшило їхні прибутки та призвело до суттєвого підвищення цін для кінцевого споживача.

Проте, як повідомляє гендиректор Андрій Вадатурський, партнери зберігають довіру до компанії та рух грошових коштів залишається стабільним.

Андрій Вадатурський

Завдяки цьому наразі вдалося завершити перший етап будівництва нового терміналу в Ізмаїлі Одеської області, який був розпочатий ще Олексієм Вадатурським. Нагадаємо, бізнесмен загинув разом із дружиною від атаки окупантів 31 липня 2022 року .

Будівництво допоможе нам пом’якшити збій використання наших встановлених експортних маршрутів. На Конференції з відновлення України в Лугано у липні Міністр інфраструктури України приділив особливу увагу новому річковому порту в Ізмаїлі. Європейський Союз наголосив на важливості створення нових логістичних маршрутів такого типу між Україною та ринками ЄС до відновлення доступу України до чорноморських шляхів.

Ці та інші нещодавні інвестиції «Нібулону» допоможуть зберегти наші позиції на ринку та забезпечать стабільність нашого бізнесу і незалежність від тимчасового зернового коридору через Одесу, – розповідають у компанії.

Діяльність «Нібулону» охоплює 14 областей України, компанія має торговельні відносини з 75 країнами світу. Вона є власником і оператором флоту з понад 80 суден.

Раніше на USIonline.com

Під час обстрілу Миколаєва загинув бізнесмен з Одещини

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.