На Одещині затримали водія, який купив права у мережі за 7 тисяч (фото) «фото»

На Одещині затримали водія, який купив права у мережі за 7 тисяч (фото)

У селищі Березине затримали 20-річного кермувальника – місцевого жителя, який при перевірці документів не мав поліса обов»язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Більше того, він надав правоохоронцям водійське посвідчення з ознаками підробки.

Про це повідомляє поліція Одещини.

Молодий чоловік, якого затримали за порушення правила користування ременями безпеки, одночасно скоїв декілька правопорушень, наголошують у поліції. При перевірці з’ясувалося, що його водійське посвідчення має ознаки підробки.

В ході встановлення походження документа поліцейські з’ясували, що молодий чоловік придбав його за сім тисяч гривень у людини, яку знайшов в одній із соціальних мереж. Для виготовлення фальсифікованого посвідчення молодик надав незнайомцю фото та свої дані.

Відносно кермувальника поліцейські склали адміністративні матеріали за частинами 1 та 2 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) й частиною 5 статті 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкції даних статей передбачають покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, поліцейські повідомили молодикові про підозру в пособництві підроблення офіційного документа та використанні завідомо підробленого документа за ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 358 та ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, яке тягнуть за собою санкції цих статей, – штраф до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
Усі матеріали правоохоронці вже скерували до суду.

Раніше на  USIonline.com

На Таїрова сварка водіїв переросла у стрілянину

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.