
На Одещині затримали двох водіїв з купленими фальшивими «правами»
Зараз купити результати екзаменів практично не можливо, тому купують одразу фальшиві «права». Так, на Одещині затримали двох водіїв з підробленими правами. Одному вони коштували 10 тисяч, іншому — 8 тисяч гривень.
Про це повідомляє Головне управління поліції в Одеській області.
Одного з водіїв патрульна поліція зупинила в Доброславі. Під час перевірки документів на транспортний засіб та право керування легковим автомобілем поліцейські виявили, що водійське посвідчення підроблене.
Другого правопорушника поліцейські викрили у Дачному. Місцевий мешканець також під час перевірки документів надав правоохоронцям водійське посвідчення з ознаками підробки.
В ході розслідування поліцейські встановили, що обидва фігуранта замовили підроблені документи через месенджер у наразі невстановлених осіб. Вони надіслали їм свої особисті данні та перерахували за послугу на отриманий картковий рахунок, у першому випадку десять, а у другому – вісім тисяч гривень.
На підставі зібраних доказів фігурантам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 та ч. 4 ст. 358 КК України, тобто за пособництво у підробленні посвідчення та іншого офіційного документа, що видається установою, яка має право видавати такі документи і який надає права або звільняє від обов`язків, з метою використання його іншою особою, а також у використанні завідомо підроблених документів.
Згідно з чинним законодавством правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу до 17 тисяч гривень або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
Раніше на USIonline.com —
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.