На Одещині засудили чотирьох домашніх тиранів – одна з них жінка  «фото»

На Одещині засудили чотирьох домашніх тиранів – одна з них жінка 

Завдяки зібраним поліцейськими доказам чотири кривдники за знущання над членами родин отримали обвинувальні вироки суду. Трьох чоловіків та жінку, яка знущалася над літньою матір'ю за домашнє насильство, засудили до громадських робіт, обмеження та позбавлення волі з іспитовими термінами.

Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.

До домашнього насильства вдавалися не тільки чоловіки, але й жінка – донька постраждалої літньої жінки.

Жителька Миколаївської ОТГ через побутові сварки робила нестерпним життя літньої матері. Донька ображала та принижувала стареньку грубою нецензурною лайкою та погрожувала їй фізичним насильством.

Ще двоє жителів Березівської громади те саме робили зі співмешканками. Чоловіки лаялися на дружин, грозилися побити, навіть виганяли з дому. Причиною такої поведінки були побутові негаразди.

В Петровірівській громаді чоловік, який зловживав алкоголем систематично цькував свою дружину.

Усіх кривдників поліцейські спочатку притягували до адмінвідповідальності. Їм заборонили наближатися до потерпілих та попереджали про кримінальну відповідальність. Але жоден з правопорушників з цього висновків не зробив.

Коли ж домашнє насильство набуло систематичного характеру, поліцейські розпочали вже кримінальне провадження. За наявними доказами усім фігурантам висунули обвинувачення у домашньому насильстві, тобто умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань, розладів здоров’я та погіршення якості життя.

Розглянувши матеріали проваджень та дослідивши надані правоохоронцями докази, суд визнав обвинувачених винними і призначив їм покарання.

Жителю Петровірівської громади суд призначив 200 годин громадських робіт та виніс обмежувальний припис з забороною на шість місяців наближатися до потерпілої та будь-яким чином контактувати з нею. Втім пяний чоловік, продовжував навідуватись до жінки, чим порушив судову заборону. За порушення обмежувального припису суду поліцейські розпочали ще одне провадження за статтею 390-1 ККУ і висунули фігуранту обвинувачення. Після цього суд засудив правопорушника до двох років обмеження волі з іспитовим строком один рік.

Жителька Миколаївської громади отримала покарання у вигляді одного року позбавлення волі з випробувальним строком один рік.

Одного жителя Березівської громади засудили до 150 годин громадських робіт, а другого – до одного року обмеження волі з іспитовим терміном два роки.

Раніше на USIonline.com

Знущання над школярем на Одещині: вчительку судитимуть, а сім’я одного з кривдників поїхала з села

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.