На Одещині працівник ТЦК обіцяв за 300 літрів бензину бронь від мобілізації «фото»

На Одещині працівник ТЦК обіцяв за 300 літрів бензину бронь від мобілізації

Зараз військовий під вартою, йому загрожує від 5 до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Про це повідомили в обласній поліції.

Працівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки вимагав з жителя Подільського району винагороду за сприяння у видачі довідки про бронювання від мобілізації. Зловмисник хотів отримати 300 літрів пального або вартість вказаного об’єму пального у грошовому еквіваленті, а у разі відмови погрожував відправленням в зону бойових дій.

Правопорушника затримали під час оборудки: він передав заздалегідь підготовлене ним тимчасове посвідчення військовозобов’язаного і отримав за цю «послугу» гроші в сумі 15 тисяч гривень.

Слід зазначити, що громадянин, якому військовий створював штучні перешкоди та вимагав винагороду, працює на підприємстві критичної інфраструктури і мав законне право на відстрочку від призову на військову службу за мобілізацією. Проте, зловмисник переконував чоловіка, що видача цієї довідки залежить саме від нього, – повідомив начальник Подільського районного управління поліції Олег Жуковський.

Раніше на  USIonline.com

В Одеському ТЦК нагадали про новий закон про мобілізацію: скоро він набуде чинності

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.