На Одещині поступово повертається світло, але тролейбуси та трамваї поки не ходять «фото»

На Одещині поступово повертається світло, але тролейбуси та трамваї поки не ходять

В Одесі частково відновили водопостачання та електрику. Проте задля зниження навантаження на електромережу у першій половині дня в місті не працюватиме електротранспорт.

Як повідомили у міськраді, «Інфоксводоканал» відновив постачання води в у деякі райони міста.

Однак через відключення насосного устаткування від електрики без води досі залишається частково Суворівський район, споживачі мікрорайону «Застава» та Міжлимання. В квартирах одеситів та мешканців регіону поступово з’являється світло. Наразі відновлено електроживлення об’єктів критичної інфраструктури.

Проте з метою зниження навантаження на енергомережу тимчасово вирішили зупинити роботу громадського електротранспорту. Тож у першій половині дня тролейбуси та трамваї працювати не будуть. Поступово відновлюють мобільний зв’язок. На Одещині продовжують діяти екстерні відключення світла.

Нагадаємо, черговий масований обстріл росіян 23 листопада, залишив без світла майже всю Україну: 11 областей були повністю знеструмлені. Через зниження частоти в енергосистемі України на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацював аварійний захист, внаслідок чого всі енергоблоки були автоматично відключені.

Раніше на USIonline.com

Аварійні відключення можуть тривати цілу добу

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.