На Дністровському лимані водні поліціянти оштрафували 11 човнярів без прав (фото, відео)

У чоловіків, які вийшли порибалити, не було документів на керування моторними човнами, деякі плавзасоби не були зареєстровані.

Про це повідомили в обласній поліції.

11 рибалок на незареєстрованих плавзасобах й без документів виявили під час спільного рейду працівники водної поліції разом зі співробітниками екологічної служби Одеської області та Державної служби морського і річкового транспорту.

Серед затриманих рибалок були й дві посадові особи, які відповідальні за оформлення дозвільних документів на вихід суден на воду. На усіх порушників склали адмінпротоколи за чотирма статтями:

  • за ч. 1 статті 116 «Порушення правил охорони порядку та безпеки плавання малих, спортивних суден і водних мотоциклів, а саме керування судноводіями малими суднами, на борту яких немає необхідних рятувальних засобів»;
  • за ч. 2 статті 116-1 «Порушення правил випуску судна у плавання або допуск до керування судном осіб, які не мають відповідного документа, а саме повторний протягом року випуск у плавання судна, члени екіпажу якого не мають відповідної кваліфікації»;
  • ч.1 статті 116-3 «Порушення правил реєстрації суден, а саме неповідомлення органу реєстрації судна про будь-які зміни технічних відомостей, що підлягають внесенню у встановленому порядку до Суднової книги України, протягом двох тижнів з дня настання таких змін;
  • та ч. 1 статті 117 «Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами» КупАП.

Зазначимо, рейд тривав тиждень. Тепер правопорушники зобов’язані сплатити штраф у розмірі від 25 до 2 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Користуватися маломірними суднами дозволено тільки тим людям, які отримали свідоцтво про право управління ними відповідного класу. Судно необхідно зареєструвати та приписати до бази-стоянки. Також на нього треба нанести бортовий реєстраційний номер. Обов’язковий щорічний технічний огляд. Під час плавання на безпалубному маломірному судні пасажири та члени екіпажу повинні бути одягнені в рятувальні жилети, – зазначили у поліції.

Раніше на USIonline.com

На саргана: одеські рибалки на набережній Ланжерона (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.