На чемпіонаті України одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі (фото) «фото»

На чемпіонаті України одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі (фото)

«Золото» забрали Владлен Козлюк та В'ячеслав Байрактар.

Про це йдеться на сайті Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби спортсмени збірної Одеської області завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті.

Чемпіонами України вдруге поспіль став 25-річний Владлен Козлюк в категорії «до 97 кг». Вперше титул також отримав 26-річний В’ячеслав Байрактар, який у фіналі змагань в категорії «до 55 кг».

Вже в першому раунді В’ячеслав обіграв з мінімальною перевагою (5:4) фаворита категорії Корюна Саградяна з Києва. Далі він взяв верх над Романом Довгеєм із Закарпаття (достроково), Іваном Стефанським з Дніпра (5:1) і в напруженому поєдинку (3:2) – над Богданом Гришиним (уродженець Миколаївщини, який через війну вимушений був переїхати до Одеси).

У підсумку збірна Одеської області посіла 4-е місце в загальнокомандному заліку чемпіонату України, набравши 95 очок. Ці змагання були одним з етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться в квітні наступного року (Загреб, Хорватія), – повідомляє комітет.

У комітеті також відзначили, що Байрактар – це справжнє прізвище свіжоспеченого чемпіона України, а не псевдонім-наслідування.