Миколаїв готується до потоку біженців з Херсонщини «фото»

Миколаїв готується до потоку біженців з Херсонщини

В Миколаєві облаштували та відкрили великий пункт для тимчасово переміщених осіб з Херсонської області.

Про це повідомив голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім у ході брифінгу в Media Center Ukraine.

Наразі в Миколаївській області знаходяться 511 переселенців з Херсонщини. Це люди, пояснив Кім, які знаходились на лінії зіткнення та вирішили евакуюватися у сусідній регіон задля безпеки.

Ми опікуємося ними. Дуже багато людей знаходяться поза межами області. Нам підставляють плече інші області, такі як Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Одеська. Наразі ми готуємося, щоб приймати більшу кількість людей зі звільненої території, – розповів Кім.

Голова ОВА також зазначив, що Миколаївщина повністю готова до опалювального сезону. Проте наразі є ризики щодо знищення критичної інфраструктури через регулярні обстріли з боку РФ.

Окрім того, на сьогодні у регіоні залишаються пошкодженими понад 12 700 об’єктів цивільної інфраструктури. Напередодні зими, розповідає Віталій Кім, їх намагаються відновити якомога швидше. В першу чергу комунальники займаються вікнами та пошкодженими будівлями.

З цим працює місто, область та багато волонтерів та додатково організації, які надають нам допомогу. Але в наших сьогоднішніх умовах, ми дуже повільно встигаємо відновлювати об’єкти через нові обстріли. Є графік, його веде мер міста, там на днях було 65%, але через нові обстріли вихідними ця цифра ще збільшилась. Ми відновлюємо все, але через брак людей і матеріалів, ми робимо це в тому темпі, в якому ми можемо, – розповів Віталій Кім.

Раніше на  USIonline.com

Кім розповів про електропостачання у Миколаєві й передав побажання Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.