Кім розповів про електропостачання у Миколаєві й передав побажання Одесі «фото»

Кім розповів про електропостачання у Миколаєві й передав побажання Одесі

Минулої доби на Миколаївщині окупанти обстріляли два інфраструктурних об»єкта. Постраждалих немає.

Про це повідомив голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім у ході брифінга в медіацентрі Media Center Ukraine.

За словами Віталія Кіма, ніч у місті та області пройшла відносно спокійно. Проте ворог завдав ударів по Первомайській громаді. Влучання зафіксовані на двох інфраструктурних об’єктах та по відкритій території за їх межами.

Критична інфраструктура працює добре, ми відновили все електропостачання до обстрілів, скажемо так, починаючи з 1 по 11 жовтня, які були. Працюємо, – зазначив голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім.

Наразі Миколаїв не страждає від відключення електропостачання, проте місто зменшило споживання у більш ніж 2,5 рази.

Це, на жаль, за рахунок того, що не працюють підприємства, і певна частина людей виїхала з регіону. Тому в нас теж відключають. Але ми будемо з цими відключеннями працювати, щоб це не шкодило військовим виконувати свої обов’язки. Що стосується Одеси – я вам бажаю теж економити, бо це дуже важливо. Бо енергетична система єдина у нас в країні, – додав Кім.

Проте, з метою стабілізації електромережі по Миколаївській області зранку, 26 жовтня, були відключені всі 10 груп споживачів.

Також Віталій Кім розповів, коли на Миколаївщині з’явиться питна вода.

Якщо казати про питну воду в кранах, щоб її можна було відновити, – нажаль обсяги споживання води зараз близько 90 тис кубів на добу, і зараз технології не можуть цього забезпечить. При мирному часі було 240 тис. кубів на добу. Тому і надалі буде вода технічна в крані. Після того, як військові звільнять частину правого берегу Дніпра можемо почати казати про відновлювальні роботи щодо питного постачання, – додав він.

Раніше на  USIonline.com

Таки вимикатимуть: на Одещині відновили стабілізаційні відключення світла

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.