Можемо знайти та обстежити затонулий крейсер «москва» — військовий моряк з Одеси «фото»

Можемо знайти та обстежити затонулий крейсер «москва» — військовий моряк з Одеси

У здійсненності такого завдання впевнений командир електро-механічної частини пошуково-рятувального судна ВМС ЗС України, капітан-лейтенант Сергій Сіньковський.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.

Офіцер служить на посаді командира електро-механічної частини пошуково-рятувального судна ВМС України. Він зазначає, що після нашої перемоги в його екіпажу буде дуже багато роботи з підняття об’єктів із дна моря. У разі потреби можуть військові моряки знайти і обстежити затонулий крейсер «москва», зрозуміти, завдяки яким ушкодженням він пішов за давно відомим росіянам маршрутом. Усіма необхідними технічними засобами для такої роботи екіпаж рятувального судна забезпечений.

Сергій Сіньковський родом з міста Немирів, що на Вінниччині. У 2013 році він поступив в Військово-морський ліцей в Севастополі, але через анексію Криму росією провчитися там він встиг трохи більше ніж пів року. Після анексії Криму карсанти передислокувалися до Києва, потім — до Одеси. У 2015 році юнак вступив до Інституту військово-морських сил НУ «Одеська морська академія». Офіцерську службу Сергій розпочав на посаді начальника лабораторії магнітних полів служби спеціальних вимірювань судна розмагнічування «Балта». Потім командир взводу направив його викладачем до одного з навчальних центрів ВМС в Миколаєві, де він і застав початок широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Там він долучився до забезпечення охорони та оборони Миколаєва, зокрема Варварівського мосту.

І вже потім, коли з’явилася така можливість, він обійняв посаду командира електро-механічної частини пошуково-рятувального судна ВМС України.

Це судно досить складне за своїми технічним засобами. Такий проєкт що у ВМС, що взагалі в Україні — єдиний. Тому опанування зайняло певний час. Взагалі вважаю, що вдосконалення особистих технічних навиків, подальший розвиток у цьому напрямку — це справа, яка потребує дуже багато часу, не тижнів чи місяців, а років. Навіть зараз я усвідомлюю, що тут дуже багато речей, в яких надалі доведеться розбиратися більш прискіпливо, — ділиться особливостями служби на новій посаді капітан-лейтенант Сергій Сіньковський.

Раніше на USIonline.com

ППО, флот, дрони. Міністри оборони України та Іспанії відвідали Одесу (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.