ППО, флот, дрони. Міністри оборони України та Іспанії відвідали Одесу (фото) «фото»

ППО, флот, дрони. Міністри оборони України та Іспанії відвідали Одесу (фото)

1 грудня міністр оборони України Олексій Резніков та міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес відвідали Одесу з робочим візитом. Вони побували в шпиталях та побачилися із військовими.

Під час зустрічі міністри надали спільний брифінг в Media Center Ukraine-Odesa, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив подяку уряду Іспанії та нагадав, що саме ця країна першою відреагувала на потребу нашої країни в сфері посилення протиповітряної оборони.

Зараз йде підготовка нових систем, та незабаром Україна їх отримає, – додав Резніков.

Мова йде про посилення компонентів нашого флоту та підтримку протиповітряної оборони.

В свою чергу, міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес подякувала народу України та відзначила, що їх головна мета – передати Україні свою підтримку.

Всі ми, як Іспанія, так і всі країни Європи, захоплюємося Україною. Україна не лише захищає свій суверенітет, а й всю Європу і світ демократичних цінностей, – відзначила іспанська міністерка.

Також міністри відповіли на запитання журналістів.

На питання, чи є можливість прискорити процеси надання протиповітряної допомоги Україні, іспанська міністерка відповіла наступне:

Буде робитися все можливе, виходячи із того, що є в запасах. Передача такого матеріалу повинна робитися конфіденційно та з урахуванням усіх протоколів.

Міністр Резніков також прокоментував питання щодо використання С – 300:

С-300 не вироблялися в Україні, ми використовуємо запаси. Зараз ми ведемо перемовини з країнами, де є такі запаси. Це те, чим я займаюся 24/7.

Крім того, Олексій Резніков відзначив важливість дронів у війні:

Всі вважали, що танки та артилерія – це вчорашній день. А виявилося, що сьогодні основна війна ведеться танками та артилерією з обох боків. Тільки ми завдяки партнерам маємо більш сучасну артилерію. Але сьогодні дрони в небі роблять розвідку, навігацію артилерії, а дрони-камікадзе нищать техніку. Дрони на воді, під водою виконують своє завдання, а дрони по землі можуть доставити боєкомплект або забрати пораненого. Тобто світ починає вчитися, що наступні війни будуть дронами. Це виклик для всього світу. Наші військові вчаться робити унікальні речі.

Також український міністр закликав міжнародних партнерів відвідати Україну та вивчати роботу дронів: використання іранських дронів – це тестування терористичної зброї.

Крім того, Олексій Резніков запропонував після перемоги відправлятися на дайвінг до потопленного крейсера «Москва»:

Сьогодні ми маємо чудовий, популярний дайв-сайт на Чорному морі. Я запрошую на занурення. Після перемоги відвідувати крейсер «Москва».

Раніше на USIonline.com

Війна. День 281: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.