«Монета за донат для ЗСУ»: учасники акції зібрали 8,6 мільйонів «фото»

«Монета за донат для ЗСУ»: учасники акції зібрали 8,6 мільйонів

Завершився благодійний збір коштів «Монета за донат для ЗСУ», організований Національним банком спільно з ПриватБанком до Дня Незалежності України.

Про це повідомила пресслужба Національного банку.

З 24 серпня до 2 вересня включно українці робили донати на підтримку Збройних Сил України. Кожен учасник збору отримував шанс виграти одну з 10 ексклюзивних пам’ятних монет «Ой у лузі червона калина» (п’ять – зі срібла та п’ять – із нейзильберу) із власноручними підписами Голови Національного банку України Кирила Шевченка та Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Участь у благодійному зборі взяло понад 10 тисяч українців, із них донати на срібну монету «Ой у лузі червона калина» зробили майже січ тисяч громадян; на монету з нейзильберу – понад три тисячі громадян.

За десять днів благодійного збору вдалося зібрати 8,595 млн грн, зокрема через:

  • «срібний» QR-код – 6 511 015  грн;
  • «нейзильберовий» QR-код – 2 084 302 грн.

Усі зібрані в межах акції кошти відразу перераховувалися на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Збройних Сил України.

Переможці акції були визначені 5 вересня : пам’ятні монети за найбільший донат однією сумою отримали двоє українців за донат у 100 тисяч грн. Також по одній пам’ятній монеті отримали учасники, визначені за допомогою сервісу рандомайзингу: чотири людини отримали срібну та ще чотири – із нейзельберу.

Раніше на  USIonline.com

Національний банк відкрив благодійну акцію для збору монет для потреб ЗСУ – “Смілива гривня”

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.