Міжнародна організація відбудовує постраждалі від війни будинки: куди звертатися «фото»

Міжнародна організація відбудовує постраждалі від війни будинки: куди звертатися

Український благодійний фонд «За мирне небо», який відбудовує оселі на найпостраждаліших ділянках країни, отримав допомогу від всесвітньовідомої американської організації «Samaritan's Purse» (Сумка Саморянина).

З 1970 року Samaritan’s Purse допомагає задовольнити потреби людей, які постраждали від війни, бідності, стихійних лих, хвороб і голоду, повідомили Українській Службі Інформації у фонді.

Завдяки співпраці з Samaritan’s Purse по програмі «Відбудова» вже за перший місяць спільної роботи ми допомогли сотні будинкам на Харківщині та Чернігівщині. Окремо у липні разом відремонтували 22 будинки. Більше ніж 100 громадян отримали будівельну допомогу, – розповідає співзасновник фонду Віталій Боруль.

Зауважимо, що Samaritan’s Purse також долучилися до надання й найнеобхіднішої гуманітарної допомоги українцям, що сильно постраждали від російського вторгнення. Разом з волонтерами «За мирне небо» вони сформували продуктові набори, щоби не допустити гуманітарної кризи в селищах на Київщині. Тільки за липень організації разом розвезли вже 330 тон допомоги, охопивши Дніпро, Харків, Чернігів, Винницю, Миколаїв, Київ, Одесу, Херсон та область.

Тож, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтеся до фонду «За мирне небо», який вже відбудував більше 200 будинків по всій країні та має мету – відновлювати українцям пошкоджене або назавжди втрачене житло! А найголовніше – підготувати максимальну кількість осель до зими, адже це збереже для людей зону їхнього комфорту, дозволить не міняти місце проживання та продовжувати господарювати і готуватися до холодів під власним дахом.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 180 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.