Міжнародна операція: затримані бандити, які катували бізнесменів та продавали жінок (фото, відео)

Члени банди, які «працювали» в Україні та Молдові, жорстоко били підприємців і відбирали гроші. Злочинці мали корупційні зв'язки в органах влади, правоохоронних органах та кримінальних колах сусідньої країни. Також вони продавали жінок у сексуальне рабство.

Про це розповіли в поліції в Одеській області.

Зловмисники обирали жертву і вимагали повернути неіснуючий борг, який сягав до 200 тисяч доларів. Так, одного із постраждалих викрали та незаконно вивезли. Підозрювані сильно побили його та погрожували вбивством. Потім вивезли у підвальне приміщення, катували упродовж доби, вимагаючи дати їм гроші.

Спецоперація проводилася за сприяння Європолу та колег з Республіки Молдова. Наразі лідеру, співорганізатору та двом активним учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру за вимагання, викрадення людей та підробку документів. Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Крім того, поліцейські встановили, що злочинці вербували жінок, вивозила їх за кордон і передавали їх бандитам з Молдови, які в подальшому передавала їх для сексуальної експлуатації.

Наразі слідчі Нацполіції перевіряють причетність членів злочинної групи до вчинення аналогічних злочинів та їх зв’язки зі спецслужбами рф, а також керівництвом Чеченської Республіки. Поліцейські вживають заходів щодо пошуку легалізованого зловмисниками майна, здобутого злочинним шляхом.

У правоохоронців є вагомі підстави вважати, що потерпілих від протиправної діяльності фігурантів набагато більше. Тож закликають громадян, які постраждали від дій вказаної групи, звертитися до поліції.

Раніше на USIonline.com

В Одесі затримали банду: злочинці «вибивали» неіснуючі борги (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.