Міноборони спростувало черговий фейк про військовий облік жінок «фото»

Міноборони спростувало черговий фейк про військовий облік жінок

У мережі поширюється черговий фейк про військовий облік жінок: спростування від Міністерства оборони України.

Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України з посиланням на заступника міністра оборони Ганну Маляр.

Досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку, ‒ написала у Facebook Маляр.

За її словами, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій, а Міноборони розробило і передало до Верховної Ради пропозиції змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.

Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби. Ще раз нагадую ‒ йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік. Нагадаю, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила ‒ лише за її згодою, – зазначила Маляр.

Раніше на  USIonline.com

Виконуючи бойове завдання на Херсонщині, загинув військовий з Одеської області

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.