Мінінфраструктури України зробило заяву щодо виходу Росії з зернової угоди «фото»

Мінінфраструктури України зробило заяву щодо виходу Росії з зернової угоди

Реалізація «Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів» несе виключно гуманітарний характер.

Про це заявили в Міністерстві інфраструктури України.

Там нагадали, що саме тому українська сторона не зупинила коридор, навіть попри російські атаки 23 липня (наступного дня після підписання «Ініціативи»), 23 вересня – на порт «Одеса», а також нещодавні атаки на енергетичну інфраструктуру, які знеструмили портову інфраструктуру.

З 1 серпня, з моменту виходу з українського порту «Одеса» першого судна і до сьогодні нам вдалося експортувати більше 9 мільйонів тонн продовольства, з них більше 5 мільйонів тонн – до країн Африки та Азії. В рамках Всесвітньої Продовольчої Програми під егідою ООН до країн, що перебувають на межі голоду, було відправлено 190 тисяч тонн української пшениці, – заявило міністерство.

Разом з тим відомство наголошує, що Україна залишається надійним партнером для цивілізованого світу та готова продовжувати оперативно збирати та відвантажувати агропродукцію для забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

Раніше на  USIonline.com

Примітивність російського шантажу у всьому: окупанти заявили, що призупиняють участь у «зерновій угоді»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.