Примітивність російського шантажу у всьому: окупанти заявили, що призупиняють участь у «зерновій угоді» «фото»

Примітивність російського шантажу у всьому: окупанти заявили, що призупиняють участь у «зерновій угоді»

Після нібито української атаки на Чорноморський флот у Севастополі.

Про це заявили у російському міноборони.

Ситуацію прокоментував керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Примітивність російського шантажу у всьому. Ядерний шантаж, енергетичний, продовольчий… Вигадки про «брудну бомбу», над якими сміється весь світ. Вигадані теракти на власних об‘єктах… Все надто примітивно та передбачувано. Агонія злочинців, які не можуть зрозуміти, що інфантильними ультиматумами вони нічого не досягнуть. І що їх час добігає кінця, – написав він.

В свою чергу, міноборони Великої Британії відкинули російські звинувачення в атаці на Севастопольську бухту та «Північні потоки».

Щоб відволікти увагу від свого катастрофічного управління незаконним вторгненням в Україну, міністерство оборони росії вдається до неправдивих заяв епічного масштабу. Ця вигадана історія більше говорить про суперечки всередині російського уряду, ніж про Захід, — заявило відомство у своєму Twitter.

Зараз Україна очікує на реакцію Туреччини та ООН щодо російських заяв про вихід із «зернової ініціативи», повідомив коментарі Суспільному речник президента Нікіфоров:

Україна не підписувала з РФ жодних “зернових угод”. Підписантами є Росія, Туреччина та ООН. А Україна не підписувала з Росією жодних угод, тому що розуміє, що вона майже ніколи не дотримується взятих на себе зобов’язань. Тому очікуємо на реакцію підписантів, – нагадав він.

На заяву рф відреагував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба:

Ми попереджали про плани рф зірвати Чорноморську зернову ініціативу. Тепер Москва під надуманим приводом блокує зерновий коридор, який забезпечує продовольчу безпеку мільйонів людей. Закликаю всі держави вимагати від РФ припинити голодні ігри та повернутися до своїх зобов’язань, – написав він у Twitter.

Раніше в ОК Південь не підтверджували причетність до вибухів в окупованому Криму.

Раніше на  USIonline.com

В ОК «Південь» прокоментували «атаки» на кораблі в Севастопольській бухті

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.