Мешканця Одещини за домашнє насильство відправили на лаву підсудних «фото»

Мешканця Одещини за домашнє насильство відправили на лаву підсудних

Протягом кількох місяців чоловік неодноразово ображав жінку, залякував та погрожував застосуванням фізичної сили. Профілактичні заходи з боку поліції не змінили ситуацію, тож поліцейські порушили кримінальну справу щодо аб'юзера.

Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.

Жителька одного із сіл Татарбунарської громади протягом останнього року декілька разів зверталась по допомогу до поліцейських через агресію з боку свого чоловіка. Голову сімейства обурювали зауваження щодо його пияцтва, і у стані сп’яніння він починав лаятися на дружину, принижував її, погрожував їй застосуванням фізичної сили та навіть виганяв з дому.

Відносно кривдника поліцейські складали адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства за ч. 1 та 2 статті 173-2 КУпАП та за рішенням суду чоловік сплачував штрафи та виконував громадські роботи.

З кривдником проводилися профілактичні бесіди, його попереджали про кримінальну відповідальність у разі повторення насильницьких дій відносно дружини. Жінка ж переїхала від пияки до своєї матері. Однак той, не зробив для себе ніяких висновків, порушив припис про заборону, який останнього разу виписали йому поліцейські, п’яним прийшов до тещі й знову вчинив сварку з нецензурною лайкою, приниженням та погрозами фізичною розправою у бік дружини.

Потерпіла звернулась до поліцейських, і на цей раз вони розпочали вже провадження за статтею 126-1 КК України. Слідчі висунули насильнику обвинувачення у домашньому насильстві, тобто умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо особи, з якою обвинувачений перебуває у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої.

Наразі досудове розслідування завершено й обвинувальний акт скеровано до суду.

На цей раз чоловік вже не відбудеться штрафом. За правопорушення чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Раніше на  USIonline.com

Жителю Одещини через психологічне насильство над жінкою загрожує ув’язнення

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.