Лікарні Одещини отримають бомбосховища і воду від Міжнародного медкорпусу «фото»

Лікарні Одещини отримають бомбосховища і воду від Міжнародного медкорпусу

Координатори Міжнародного медичного корпусу Акуїла Фіндикліян та Кашиф Іслам Сіддікі обговорили в Одесі ключові моменти у сфері медицини, санітарії, водозабезпечення, психосоціальної підтримки ВПО та гендерного насильства.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Міжнародний медичний корпус забезпечив тримісячну потребу базовими медикаментами низку лікарень в Одесі, Ізмаїлі і Болграді та 15 амбулаторій в області.

Станція екстреної медичної допомоги отримала спеціальні захисні окуляри і набори.

Спеціалісти вже провели ряд навчальних тренінгів для лікарів та волонтерів регіону, для підвищення спроможності надання важливої психосоціальної підтримки, особливо внутрішньо переміщеним особам.

В наших планах – облаштувати бомбосховища в двох лікарнях регіону та провести буріння 4 свердловин в закладах охорони здоров’я Одеси і 2 свердловин в Ізмаїлі. Передбачена організація простору Матері та дитини в місцях концентрації ВПО. І звичайно ж, подальше надання різноманітної гуманітарної допомоги лікарням, пологовим будинкам, амбулаторіям і серія тренінгів в 19 закладах охорони здоров’я Одеської області, – додав Кашиф Іслам Сіддікі.

Раніше на  USIonline.com

На Одещині покращують умови для вирощування рису та овочів

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.