Ліга Співдружності: в Одесі проводять благодійний турнір з футболу (фото) «фото»

Ліга Співдружності: в Одесі проводять благодійний турнір з футболу (фото)

Частина коштів з ігр підуть благодійний організації «Бабуся Лео», яка допомагає жертвам війни. У матчах Кубка Єдності зустрічаються як імениті спортсмени, так і дворові команди.

Побував на одному із матчей кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Арсен Подосян

Турнір формату 6*6 зібрав багато спортсменів, серед яких як ветерани футболу, так і любителі. В цьому році є і благодійна мета – частина зібраних коштів піде на благодійність, інша – організаторам, які у важкий час залишилися без роботи. Особливість цього формату у тому, що це хоч і не великий футбол, але вже і не футзал.

Коли я створював цей формат у 2014 році, я вирішив мінімізувати кількість правил. Щоб будь-хто, з будь-якого двору міг взяти участь та не думати про якісь тонкощі та правила. Дуже прості правила, ті, хто грають у великий футбол, розуміють, що немає офсайдів, тут стіночка на 6 метрів, а не 9*15. Ворота – 5*2. Один арбітр, а не 3. Порівнювати ці види футбола не варто, вони різні, а ось суть та сама – забити м’яч у великі ворота, – розповів організатор турніру Леонід Францескевич.

Леонід Францескевич

У турнірі беруть участь такі імениті гравці, як Анатолій Діденко, Ілля Галюза, Олександр Згура, Богдан Приблуда, Олександр Ільницькій, Антон Хромих та інші – у недавньому минулому гравці Прем’єр ліги та Першої ліги України.

Варто зазначити, що практично усі тури обслуговує Євген Петренко, який, зокрема, судить матчі Першої ліги та Кубка України з футболу. На центральних матчах можна помітити Віталія Годуляна – це арбітр ФІФА, арбітр топ-рівня, якого чудово знає кожен любитель футболу у нашій країні.

Півфінали відбудуться 6 серпня на стадіоні школи №100 з 16:00-20:00.
Фінальні ігри – 13 серпня у той же час.

Раніше на  USIonline.com

«Чорноморець» підписав контракт з футболістом з Маріуполя, котрий місяць провів під обстрілами

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.