Кожен робить для перемоги те, що може найкраще: історія лікаря – одеського «лицаря» «фото»

Кожен робить для перемоги те, що може найкраще: історія лікаря – одеського «лицаря»

Після отримання повістки одеський стоматолог Андрій одразу мобілізувався та був розподілений до 28-ї бригади «Лицарів зимового походу».

Як лікар-стоматолог долучився до лицарських лав, розповідають у самій бригаді.

Для одесита Андрія стоматологія – сімейна справа та свого роду пристрасть. Почав він свій шлях ще молодим студентом i вже 21 рік працює зi своїми братами в однiй з найбільших клінік рідного міста. Завдяки своїй любові до скрупульозної праці, він також організував у власному гаражі майстерню, де виготовляв керамічний посуд, разом з дружиною. Так і було б й надалі, але рф розпочала повномасштабну війну.

Після вторгнення я прийняв важке, але правильне рішення – відправив дружину та дітей за кордон, у безпеку. Перші місяці, зізнаюся, було трохи страшно, але я все одно приймав пацієнтів. Дома своїм рiдним сказав, що якщо прийде повiстка – піду і буду дуже радий що можу допомагати нашим воїнам, – поділився Андрій.

Попри відсутність бойового досвіду, після отримання повістки Андрій одразу мобілізувався та був розподілений до 28-ої ОМБР. За результатами співбесіди «лицарі» йому запропонували надалі займатися тим, що він вміє найкраще – лікувати зуби.

Для роботи мені виділили спеціальну машину та деякі інструменти, проте я вирішив переробити все під себе. Як приклад, мої пломбувальні матеріали одні з найкращих, але й коштують вони дуже дорого. Коли тільки почав працювати, бійців було мало, бо хто приходить вперше – кажуть, що воювати бояться менше, ніж мене. Та сарафанне радіо зробило свою справу – зараз мій графік «забитий» на 2 тижні вперед, – розповів стоматолог.

За кілька місяців служби Андрій встиг допомогти сотням воїнів.

Якщо неправильно чистять зуби, то пояснюю як краще: якою пастою, щіткою, методикою тощо. Також нагадую, що їх потрібно чистити щонайменше 2 рази на день, а за ідеальних умов – після кожного прийому їжі. Загалом, розробляю план догляду за зубами, аби вони могли служити воїнам якнайдовше, – резюмував Андрій.

Після перемоги України Андрію найбільше хочеться повернутися до своєї родини, коханої дружини, та пiдростаючих козакiв. Українцям він бажає повернутися додому живими та здоровими й радить не нехтувати особистою гігієною.

Раніше на USIonline.com

З Днем захисників і захисниць України!

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.