Конфлікт між авторами одеських патріотичних котів та відомим магазином набирає обертів (фото) «фото»

Конфлікт між авторами одеських патріотичних котів та відомим магазином набирає обертів (фото)

Філія міжнародної торгівельної компанії METRO в Одесі використала зображення «одеського кота» без дозволу авторів.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Кіт, який ідентичний з намальованими відомим в Одесі стріт-арт митцем Ігорем Матроскіним, з’явився в ТЦ METRO на вулиці Аеропортовський.

Автор багатьох «одеських котів» проекту LBWS Ігор Матроскін розповів, що місяць тому менеджери компанії Метро звернулись з проханням використати зображення кота.

Я їм сказав, що авторські права захищені, і треба заключати договір. Але METRO вирішили його просто вкрасти, і наліпити на нього свій недолугий логотип. Навіть потім, коли я про це дізнався, і написав їм скаргу —замість вибачень вони почали займатися буквоїдством. Після надання нами всіх документів, вони просто перестали відповідати. Дуже неприємно, коли ти багато років працюєш, а потім якісь ділки псують тобі репутацію, — написав Ігор Матроскін.

Під час розмови з кореспондентом УСІ стріт-арт художник додав, що вже звернувся до юристів. У них вже є певна стратегія, як вирішити цю проблему.

Коли я їм написав, вони відповіли, що не знайшли авторських прав, замість того, щоб вибачитись, — зазначив Ігор Матроскін.

У відповідь від компанії писали, що нібито завжди діють виключно в рамках правового поля, дотримуючись законодавства.

На прохання УСІ надати коментар, в компанії відповіли, що «дане звернення знаходиться на розгляді у відповідальної особи».

Раніше на  USIonline.com

На Головпоштамті погасили марки зі знаменитими одеськими котиками (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.