Хобарт Ерл із оркестром зіграють у Берліні український фольклор та музику з «Тіней забутих предків» «фото»

Хобарт Ерл із оркестром зіграють у Берліні український фольклор та музику з «Тіней забутих предків»

Виступ відбудеться у Великій залі берлінської філармонії 6 вересня, на Berliner Musikfest.

Про це у себе на сторінці у Facebook повідомив диригент Одеського філармонічного оркестру, народний артист України Хобарт Ерл.

Одеський філармонічний оркестр Хобарта Ерла на музичному фестивалі у Берліні зіграє твори з відомої кінодрами Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». У програмі музика, натхненна українською гуцульською народною культурою із «Гуцульського триптиху» талановитого композитора Мирослава Скорика.

«Гуцульський триптих» Мирослава Скорика – музичний твір, заснований на доступному карпато-українському фольклорі гуцульських горян. Триптих з’явився через рік після створення фільму для симфонічного оркестру за мотивами повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Виступ пройде з Третім фортепіанним концертом Алемдара Караманова «Аве Марія», із солісткою Тамарою Стефанович. Зі сцени пролунає і «Елегія» Миколи Лисенка, якого вважають основоположником української музичної традиції. У другій частині спеціальної програми фестивалю оркестр виконає “Велику Другу симфонію” Яна Сібеліуса.

У супроводі Одеського філармонічного оркестру під керівництвом його головного диригента Хобарта Ерла Тамара Стефанович зіграє цей концерт, який рідко виконується в Берліні, який Караманов порівняв із «давньоєгипетським ритуалом танцю дощу, – йдеться у повідомленні берлінської філармонії.

Раніше на USIonline.com

Одеська Опера готує відеопроект до Дня Незалежності (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.