ISW: Путін зацікавлений в утриманні окупованого півдня України «фото»

ISW: Путін зацікавлений в утриманні окупованого півдня України

Президент країни-терориста більше зацікавлений в тому, щоб утримати під російським контролем Запорізьку та Херсонську області.

Про це повідомляє ISW (Інститут вивчення війни).

Дослідження аналітиків вказує на те, що російські війська продовжували зміцнювати свої позиції в Херсонській та Запорізькій областях, незважаючи на нещодавній крах Харківсько-Ізюмського фронту і оточення сил рф в районі Лиману.

Поразка під Лиманом також свідчить про те, що президент Росії Володимир Путін зменшує пріоритетність захисту Луганської області на користь утримання окупованих територій на півдні України, — вважають військові аналітики.

Ймовірно, що рішення не зміцнювати вразливі для росіян лінії фронту в Куп’янську або Лимані було прийнято Путіним, а не військовим командуванням. Через критику та поразки на полі бою Кремль може готуватися до перестановки в міноборони рф.

Окрім того, окупанти хочуть передати ЗАЕС під контроль «Росатому» і створити нову юрособу для ЗАЕС. Про це свідчить нещодавне затримання директора ЗАЕС Ігоря Мурашова.

Водночас невдала атака росіян на півночі Харкіської області, як вважають в ISW, вказує на готовність Путіна виділяти військові ресурси для наступальних, а не оборонних дій.

Такі атаки вказують на те, що Путін, ймовірно, зберігає мету відновити контроль над територією за межами областей, які він незаконно анексував, — зазначають аналітики.

Раніше на  USIonline.com

Російський диктатор заявив про приєднання тимчасово окупованих територій України до рф (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.