Історія харківських волонтерів-аніматорів: як вони опинились в Одесі (фото, аудіо) «фото»

Історія харківських волонтерів-аніматорів: як вони опинились в Одесі (фото, аудіо)

Аніматори, які їздять по містах України, виступили й в Одеському зоопарку. Це вже їх четверте місто на шляху до підняття морального духу українців, та, перш за все, дітей.

На святі для дітей та дорослих побувала і фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Волонтери-аніматори з Харкова вирішили створити ініціативу, щоб їздити по містах України і підіймати настрій як місцевим жителям, так і вимушеним переселенцям. В четвер, 14 липня, вони виступили і в Одеському зоопарку. В програмі було і шоу мильних бульбашок, і солодощі, і інтерактивна програма, а також фотосесія на пам’ять.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в нашому місті дорослі та діти були вимушені ховатись в метрополітені, в бомбосховищах. Ми вирішили підіймати моральний дух, бо атмосфера там була жахлива. Ми побачили, що людям сподобалось, пішла віддача від людей, ми зрозуміли, що це потрібна справа. Ми зробили два кола по метро, об’їздили 30 сховищ, школи, і коли в нашому місті стало трошки краще, ми прийняли рішення проїхатись по всій Україні, – розповідає аніматор Олексій.

Вони вже були в Дніпропетровську та Кропивницькому, а Одеса – це вже четверте місто в турне. В планах – об’їхати 25 міст.

Зараз ми на стартовому етапі. Все добре проходить, всім подобається, діти та дорослі щасливі, як ми і планували. Ми також вдячні нашим партнерам, які допомогли нам з поїздкою, ремонтом транспорту, фінансуванням, – підкреслює волонтер-аніматор.

Зазначимо, що волонтери виступають під патронатом Харківського центрального парку культури імені Горького. Вони вже виступали в Міському саду та на Кримському бульварі в Одесі. Команда складається з п’яти волонтерів, яких звуть Олексій, Артем, Михайло, Олександр і Дмитро.

Раніше на USIonline.com

В Одесской области школьных лагерей не будет: чем занять детей

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.