Ініціатива: шотландець привіз до Одеси піцерію на колесах та пригощає для підняття настрою (фото, аудіо) «фото»

Ініціатива: шотландець привіз до Одеси піцерію на колесах та пригощає для підняття настрою (фото, аудіо)

Власник ресторану на колесах, шотландець Том Хьюз, разом із однодумцями подорожує українськими містами у воєнний час, щоб пригощати піцою. На цей раз його команда зупинилася в Одесі.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

У центрі міста, на Грецькій площі, відкрилася піцерія на колесах. Тут пригощають безкоштовно для підняття настрою.

Мобільний-ресторан відкрив шотландець Том Хьюз разом із однодумцями-волонтерами. Він розповів, що на початку війни піцу готували для біженців у Польщі. Потім, коли потік людей вичерпався, його команда ухвалила рішення їздити українськими містами.

Я побачив, коли я відвідував місця, що люди були дуже зворушені, побачивши іноземця. Багато людей казали мені: «Ми знаємо, що Борис Джонсон підтримує нас, але насправді це нічого не означає. Але те, що ти приходиш сюди, готуєш піцу і проводиш трохи часу, дає нам надію на перемогу». Тому я подумав, що це добре, що я продовжую і готую якомога більше піци, – поділився Том.

Том Хьюз

Мобільна піцерія встигла відвідати майже 300 місць та йшла через Київську область на північ від Києва, вниз по центральній Україні, відвідала Миколаїв, а зараз й Одесу. Тут у волонтерів з’явилося багато друзів.

Я вражений гостинністю України. Я маю на увазі, що майже скрізь, де б я не був, хтось запрошує мене залишитися. Годує мене. І я зустрів стільки прекрасних людей. Вся країна приголомшлива. Мені тут подобається, – відзначив Хьюз.