Як презентували масштабний проект Odesa EXPO 2030 у Парижі (відео)

29 листопада, українська делегація Expo 2030 на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським презентували заявку України на право проведення виставки у 2030 році в Одесі.

Це була дуже велика та важлива подія, – відео з процесу презентації в Міжнародному бюро виставок оприлюднив директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та туризму Одеської ОВА Роман Григоришин.

Ніщо так не надихає, як відчувати спільний запал та бажання боротися пліч-о-пліч з однодумцями за амбіційну мету. Велике спасибі Президенту Володимиру Зеленському за віру в Expo в Одесі та нашу команду. Коли маєш потужну підтримку на такому рівні — сумнів у перемозі України та Одеси не залишається, – підкреслив Роман Григоришин.

Нагадаємо, всесвітню виставку Expo-2030 пропонують провести на території одеських полів фільтрації. Локація відповідає вимогам наймасштабнішого заходу у світі – має кілька сотень вільних гектарів землі у межах міста. Концепція під назвою «Ренесанс. Технології. Майбутнє» підготувало британське архітектурне бюро Zaha Hadid Architects у співпраці з українськими архітекторами та партнерами.

Раніше на USIonline.com

Expo 2030: Володимир Зеленський презентував заявку на проведення виставки в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.