Expo 2030: Володимир Зеленський презентував заявку на проведення виставки в Одесі «фото»

Expo 2030: Володимир Зеленський презентував заявку на проведення виставки в Одесі

Це вперше в історії, коли Україна подала заявку на проведення міжнародної виставки.

Про це стало відомо під час прямого етеру в Міжнародному бюро виставок.

У вівторок, 29 листопада, українська делегація Expo 2030 на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським презентували заявку України на право проведення виставки у 2030 році в Одесі.

Хіба справедливо, що Всесвітні виставки стільки часу оминають нашу частину Європи? Варто це виправити. Та ідеально це виправити саме в Одесі. У місті, яке завжди було і є багатанаціональним і мультикультурним – містом різноманіття. Коли у 2030 році ви відвідаєте Україну та нашу Одесу, ви зможете відчути силу, свободу і культуру не просто однієї країни і одного міста, ви відчуєте потенціал усього людства, – заявив президент України.

У лютому-квітні 2023 року в Києві та Одесі відбудеться дослідницька місія Міжнародного бюро виставок. В столиці представники МБВ вивчатимуть мотивацію України, в Одесі – безпосередньо ознайомляться з містом, яке претендує приймати виставку.

Зазначимо, крім Одеси, свої заявки подали Пусан, Рим та Ер-Ріяд. Оголошення переможця відбудеться у жовтні 2023 року.

Нагадаємо, Україна вперше в своїй історії подала заявку 15 жовтня 2021 року на проведення міжнародної виставки EXPO 2030 в Одесі. Дизайн павільйонів для Odesa Expo 2030 створила студія Захі Хадід.

Раніше на USIonline.com

Дизайн павільйонів для Odesa Expo 2030 створила студія Захі Хадід: як вони виглядатимуть (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.