Як отримати грант на створення саду або теплиці: інструкція «фото»

Як отримати грант на створення саду або теплиці: інструкція

В уряді підготували пояснення, уточнення та рекомендації для фермерів, які хочуть отримати кошти на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства за програмою «єРобота».

Про це повідомили в Мінагрополітики.

Заяву має подати особисто заявник виключно через «Дію». Разом з нею слід надіслати проект висадки насаджень або будівництва теплиці. Йдеться не про бізнес-план, а саме про повноцінний проект. Розробляти цей документ може будь-яка фізична особа, яка має відповідний кваліфікаційний сертифікат, або юридична особа, що має сертифікованих фахівців. Він має бути обов’язково затверджений проектантом та замовником та містити підписи і, за наявності, печатки.

До проекту обов’язково мають бути включені проекти зі зрошення та водозабору, а також або відповідний дозвіл Держводагентства чи територіальної громади, або лист про отримання такого дозволу.

Якщо йдеться про закладку саду, площі, вказані в заявці, повинні обов’язково відповідати площам, вказаним у проєкті. Також має бути поданий зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва. І, обов’язково, описана мінімальна кількість садівного матеріалу.

Заявка на створення теплиць повинна містити проєкт модульної теплиці з детальним описом: характеристикою плівки, фундаменту, каркасу.

Якщо заявник помилиться в оформленні заявки, він може виправити помилки й подати її знову — причому, скільки завгодно разів.

Після того, як заявка буде надіслана, її протягом 5 днів перевіряє «Ощадбанк» і надсилає до Мінагрополітики. Протягом 10 днів міністерство інформує заявника про своє рішення.

Як тільки заявку погодять, заявник має підписати форму приєднання до договору, відкрити в «Ощадбанку» спеціальний рахунок і надати уповноваженому банку рахунки на оплату, куди внесе визначену суму співфінансування за грантом.

Раніше на USIonline.com

Уряд виділив ще 103 млн грн на безповоротні гранти за програмою єРобота

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.