Гуртки для дітей, допомога і прихисток: як в Одесі допомагають переселенцям (фото, відео)

В Одесі працює так званий транзитний центр благодійного фонду «Дорога до дому». Тут для переселенців створили комфортні умови, поки вони ще облаштовують життя на новому місці.

У транзитному центрі побував і кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

На Софіївській цей центр працює вже багато років, але від початку повномасштабної війни тут почали приймати переселенців. Люди можуть залишитись тут на різні терміни — від 1 до 5 днів, якщо планують їхати за кордон, або до 30 днів, поки не облаштуються в Одесі.

Вже багато людей отримали тут допомогу, а центр став найбільшим на півдні України.

Як розповіла Світлана Ваннік, керівник транзитного центру БФ «Дорога до дому», вони працюють понад 20 років.

Наша місія — допомагати. В цій складній ситуації, в якій ми опинились, у війні, перше, що хочеться, щоб діти забули тут про це. Щоб їм тут було безпечно, добре, тепло, їх оточують безліч співробітників з любов’ю, друзі. Це велика сім’я у нас, — ділиться Світлана.

Світлана Ваннік

Зокрема, в центрі можна залишати дітей і не хвилюватись за них, адже за кожним доглядають і не залишають без уваги. Це може стати у нагоді батькам, які шукають роботу. До речі, в центрі працюють власні юристи, які також допомагають з працевлаштуванням.

Для того, щоб діти були при справі і водночас відновлювались після пережитого, в центрі працюють різні гуртки. Один з таких — гончарна майстерня, в якій заняття проводить викладачка з дитячої художньої школи імені Костанді.

Раніше на  USIonline.com

Радіація, боєприпаси та хімічна небезпека: рятувальники провели навчання для одеситів (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.