
Громадянину Молдови не дали трохи заробити продажем пристроїв, які він купив на Одещині (фото)
Одеські митники виявили схованки з електронними сигаретами та рідиною для їх заправки в автівці яка прямувала за кордон. Тепер і товар, і BMW у чоловіка вилучили.
Про це повідомляє Одеська митниця.
Громадянин Молдови, який повертався додому через пункт пропуску «Старокозаче», у конструктивних порожнинах свого автомобіля ретельно приховав 140 засобів для паління. Їх виявили одеські митники спільно з прикордонниками під час митного огляду після демонтажу деяких елементів транспортного засобу.
За словами власника, він придбав електронні сигарети Elf Bar та рідину до них в Україні, маючи намір реалізувати за кордоном вдвічі дорожче.
Засоби для паління та автомобіль BMW-525i тимчасово вилучені за протоколом про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України, – йдеться у повідомленні.
Раніше на USIonline.com —
На Одещині відомого контрабандиста взяли під варту через 1 мільйон пачок сигарет з Пакистану (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.