Херсонські макарони: як подружжя з окупованого міста поновило бізнес в Одесі (фото, відео)

Подружжя - Аліна та Микола - покинули власну кондитерську, домівку та поїхали з окупованого Херсона. В Одесі вони усе почали з нуля. Та проти обставин знов роблять смачні тістечка-макарони. Їх головна мрія - повернутися у рідне місто під українським прапором. 

Як вдалося поновити бізнес, дізналися кореспонденти Української Служби Інформації Анна Городенцева і Наталія Довбиш.

Макарони від Аліни та Миколи знали усі херсонці. Адже смачні тістечка продавали у 7 кав’ярнях та у власній кондитерській подружжя, яку вони відкрили за півроку до 24 лютого.

Покидати рідне місто вони не хотіли, але все ж таки поїхали на 60-й день окупації. Залишатися було небезпечно – після початку повномасштабної війни вони остаточно перейшли на українську мову. До того ж вони не могли працювати.

Ми пройшли десь 30 блокпостів. Було страшно, тому що не знаєш, що вони можуть зробити. А вони ще і питають: “А вас никто не обижает?” – згадує Аліна.

Майже усе дороге обладнання довелося залишити та починати в чужому місті усе з нуля. Але в них це вдалося. Аліна знов робить французькі тістечка з різними смаками та щирою херсонською любов’ю.

У Одесі нас дуже добре прийняли. Тут такі люди, що усім байдуже, якою мовою ти розмовляєш, тут приймають усіх. Та усім посміхаються. Але я все одно вірю і навіть не сумніваюся, що Херсон визволять та ми повернемося додому в українське місто, – каже Аліна.

Виробництво поновили півмісяця тому, проте у пари вже є постійні замовники. Повний асортимент можна побачити на їх сторінці у Instagram.

Ранее на USIonline.com

Медійниця з Херсону робить футболки, щоб допомогти рідному місту

Читайте нас в Facebook, Telegram и Instagram, смотрите на Youtube.