Free Azov: в Одесі відбувся автопробіг на підтримку полонених Азовців (відео)

Сьогодні, 19 травня, в Одесі пройшла чергова акція спрямована на привернення уваги до долі полонених воїнів-азовців. По місту проїхали автомобілі з гаслами Free Azov!, прапорами та плакатами.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

В Одесі, як і в багатьох містах України, проводять акції на підтримку родичі та побратими Азовців, які і всі військові, які знаходилися на «Азовсталі», ще у травні 2022 року за наказом здалися в полон.

Першими додому повернулися заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар – позивний Калина, Денис ПрокопенкоРедіс, старший офіцер Олег Хоменко, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський Волина і командир 12-ї бригади НГУ Денис Шлега.

У минулому році, за офіційними даними, вдалося повернути загалом ще близько 500 захисників Азовсталі. Цього року, у лютому, ще 82.

Відомо, що до полонених Азовців росіяни відносяться з особливою жорстокістю, бо саме Азовцями вони лякали пересічних росіян. Зараз в полоні залишаються ще близько 700 бійців Азову. Саме тому в багатьох містах України проходять акції Free Azov!.

Рідні, друзі, знайомі військових та просто небайдужі громадяни проводять такі акції для того, щоб нагадати громадянам про війну і долю багатьох військових з «Азовсталі», які дотепер залишаються у полоні.

Це були і мовчазні пікети, і мітинги у різних локаціях міста. Сьогодні містом гучно, щоб привернути до себе увагу, проїхались автомобілі, які були помічені в зовсім різних локаціях Одеси.

Раніше на USIonline.com

Родичі військовополонених з Азовсталі вийшли на акцію протесту в Одесі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.