Екс-губернатор Одещини заявив, що хоче боротись за Україну «фото»

Екс-губернатор Одещини заявив, що хоче боротись за Україну

Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської ОДА написав лист, у якому зазначив, що хоче «свободи для України і брати участь у боротьбі».

Про це Міхеїл Саакашвілі написав у листі, опублікував його на Facebook.

У своєму листі політик написав, що хоча і він ув’язнений в Грузії, але його серце в Україні.

Моє здоров’я підірване, але хочу, щоб співгромадяни українці знали, що мене підтримує духовно та фізично героїзм наших солдат, єдність народу, лідерство Президента Зеленського, підтримка всього світу України та моя власна безмежна віра в перемогу. Я хочу свободи для України і хочу безпосередньо брати участь у боротьбі і впевнений, що українці своїх не кидають і будуть пам’ятати про мене, – написав Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, колишній голова Одеської ОДА, екс-президент Грузії, громадянин України повернувся на батьківщину у вересні 2021 року. Після цього політика заарештували та помістили до в’язниці, його звинувачують у зловживанні службовим становищем.

У січні 2022 року було розпочато провадження за фактом вчинення проти Саакашвілі злочину за ч. 3 статті 365 КК України – перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів Грузії.

Раніше на  USIonline.com

Украина признала Саакашвили потерпевшим, – омбудсмен Денисова

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.