Дитина забила голову, а швидка не виїхала через тривогу: пояснення Одеської ОВА (фото) «фото»

Дитина забила голову, а швидка не виїхала через тривогу: пояснення Одеської ОВА (фото)

Нещасний випадок стався 19 жовтня у парку Горького: 2-літній хлопчик розбив голову, однак швидка не змогла одразу виїхати на виклик батьків через повітряну тривогу.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповів батько дитини Павло Баранов.

2-річний Святослав під час прогулянки у парку впав та розбив голову – через сильну кровотечу батьки звернулися до швидкої.

Однак медики відмовилися виїжджати одразу, оскільки тривала повітряна тривога – мовляв, будуть лише після відбою. Лікарі зауважили, що таке розпорядження керівництва.

Не гаючи часу, батьки викликали таксі, щоб доїхати до лікарні. Приблизно через півгодини тривога закінчилася та медики перехопили хлопчика по дорозі до медзакладу.

Пояснення департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА

У департаменті з даного приводу повідомили хронологію події та надали пояснення, як працює швидка під час повітряної тривоги.

Так от, виклик до швидкої надійшов о 14:14. Бригада прибула о 14:37.

При огляді у дитини зафіксували стан середньої тяжкості, при цьому свідомість була ясна, поведінка спокійна, положення активне, а на лобі рана 2,5 см.

Хлопчику обробили рану, наклали асептичну пов’язку, а о 15:40 госпіталізували до Одеської обласної дитячої лікарні.

Під час виклику була повітряна тривога, тому бригада приїхала із запізненням. Згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, під час оголошення повітряної тривоги, виїзд бригад екстреної медичної допомоги не рекомендовано, окрім критичних викликів, адже під загрозу ставиться життя працівників.

Відповідно по постанови КМУ від 16 грудня 2020 року №1271 «Про нормативи прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події» даний виклик не є критичним, – пояснили у департаменті.

Раніше на USIonline.com

Від яких інфекційних хвороб важливо мати щеплення під час війни – відповідає лікар

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.