Двох одеситок судили за організацію борделю «фото»

Двох одеситок судили за організацію борделю

Цікаво, що в домі розпусти були строгі правила - дівчат там штрафували за провини. Також вони обов»язково платили взнос за чистоту приміщення та комунальні послуги. Але «вивести бордель на чисту воду» допомогла так звана контрольна закупка. По рішенню Приморського районного суду Одеси дві організаторки інтимного бізнесу отримали умовні терміни.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Клієнтів приймали у двух зйомних квартирах. Співробітниць вербували у інтернеті, – вони були повинні чітко виконувати правила, або їх штрафували за запізнення, алкоголь, наркотики, неохайний вигляд. Також вони платили кожного дня по 150 гривень за послуги прибиральниці та 200 гривень за комуналку.

За утворенням борделю в Одесі стояли п’ять осіб, але справи інших організаторів знаходяться у окремому провадженні. Ролі двох одеситок були такими – одна із них приймала дзвінки клієнтів, а інша шукала дівчат у інтернеті та схиляла їх до проституції.

Одним із “відвідувачів” виявилася підставна особа, чоловік отримав від поліції 1500 гривень, які і були витрачені на інтимні послуги. Саме це стало головним доказом.

У суді одна із фігуранток пожалілася, що в неї маленька дитина – тому і були потрібні гроші.

Обидві організаторки отримали по 2 роки умовного терміну.

Раніше на USIonline.com

История проституции в Одессе

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.