ДТП під Одесою: жінка втратила сина й заплатить за те, що інша дитина отримала інвалідність  «фото»

ДТП під Одесою: жінка втратила сина й заплатить за те, що інша дитина отримала інвалідність 

Трагедією закінчилася мандрівка на море для двох подруг три роки тому. Водійка намагалась об»їхати собаку, авто влетіло у відбійник. Ії маленький син загинув, а донька подруги отримала важкі травми та інвалідність. Водій заплатить компенсацію. Таке рішення прийняв Дарницький районний суд Києва. 

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

У серпні 2019 року дві подруги з трьома дітьми їхали з Києва до Одеси, щоб відпочити біля моря. На півдорозі, в районі Любашівки Одеської області, сталося страшне ДТП. На дорогу вибігла собака, водійка на великій швидкості хотіла ії об’їхати та влетіла у відбійник. Семирічний син водійки загинув на місці, а інші пасажири потрапили до лікарні.

Більше всього постраждала семирічна дівчинка. Ій зробили декілька операцій, вставили імпланти, але дитина залишиться з інвалідностью на все життя. Ії мати, яка теж була пасажиркою авто, у суді вимагала від подруги компенсацію більш ніж 500 тис. грн, але суддя вирішив, що це занадто велика сума.

Тож водійка заплатить 254 тис. своїй подрузі та ще більше 3 тис. за процесуальні витрати.  До того ж вона отримала 2 роки умовно і рік не має права сідати за кермо.

Раніше на  USIonline.com

Одесит заплатить більше мільйона та сяде у в’язницю за смерть школярки  

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.