Дослідження зразків питної води на Одещині не відповідає нормам «фото»

Дослідження зразків питної води на Одещині не відповідає нормам

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської районної державної адміністрації було заслухано питання забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Одеського району в літній період.

Найбільш актуальними для району є питання забезпечення населення питною водою, організація санітарної очистки та створення належних умов для розміщення тимчасово переміщених осіб, зазначили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області.

У поточному році 0,2% досліджених зразків питної води не відповідали вимогам державного нормативу за мікробіологічними показниками та 0,1% – за санітарно-хімічними показниками.

На об’єктах водопостачання були встановлені порушення в частинах недостатнього запасу деззасобів, відсутності технологічних регламентів на виробництво питної води, неналежного утримання зон санітарної охорони на території Доброславської ОТГ, Авангардівської ОТГ, Біляївської міської ОТГ, Маяцької сільської ОТГ, Яськівської сільської ОТГ, Вигодянської сільської ради, Дачненської сільської ради, Нерубайської сільської ради.

Раніше на  USIonline.com

Кількість хворих від “Тірамісу” з одеського супермаркету збільшилася до 31 особи

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.