До уваги батьків: у Одесі розповіли, що робити школярям, коли немає світла «фото»

До уваги батьків: у Одесі розповіли, що робити школярям, коли немає світла

Залежно від того, наскільки проблемним є доступ до онлайн-навчання, дітям і батькам пропонується декілька варіантів дій.

Про це розповіла директор міського департаменту освіти Олена Буйневич.

Якщо світло вимикають, але дитина може попадати на уроки згідно розробленого школою графіку — для цієї групи нічого не зміниться. Вчителі, у яких вдома чи у школі немає можливості виходити онлайн, зможуть робити це з Пунктів незламності у сусідніх закладах освіти.

Якщо світла немає декілька діб поспіль — директори шкіл сформують списки таких дітей за кожною паралеллю. Батькам запропонують теми уроків на посилання на їх запис, незрозуміле можна буде відпрацювати на індивідуальній зустрічі з вчителем.

Подумайте над очним навчанням. Школи з укриттями заповнені лише на третину – половину. Якщо вирішите – повідомте класному керівнику, вам запропонують школу для очного, – порадила Буйневич батькам з цієї групи.

Для тих дітей, які перебувають за кордоном і навчаються дистанційно, нічого не зміниться. Так само, як і для очних шкіл — вони працюватимуть до 16:00. Для випускників, яким треба готуватися до тестування і вступу до вишу, за тиждень у школах з бомбосховищами відкриють спеціальні кабінети — там вони зможуть навчатися очно.

Для кожного класу – кабінет конкретної школи, найближчої до вашої, – пояснила Буйневич.

Директор департаменту також наголосила, що вивчення нових тем, оцінювання і контрольні роботи не скасовуються, так само не буде і канікул для всіх на невизначений час.

Раніше на USIonline.com

В Одесі створили онлайн-карту Пунктів незламності

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.