До кінця травня на всіх маршрутках в Одесі з’являться GPS-трекери «фото»

До кінця травня на всіх маршрутках в Одесі з’являться GPS-трекери

Вже до початку літа побачити рух одеських маршруток можна буде у кількох мобільних додатках. На машини перевізники обіцяють встановити GPS-обладнання.

Про це повідомив депутат Одеської міської ради Петро Обухов після зустрічі з керівництвом підприємства «Північтранс».

Відстежувати маршрутки можна буде у застосунках Misto, Easyway, Google Maps.

Новацію планує запровадити не тільки «Північтранс», а й всі інші оператори, зазначив Петро Обухов.

Заразом впроваджувати QR-коди для сплати проїзду, як в електротранспорті, перевізники не планують. За словами депутата, попри його пропозиції допомогти з цим та налагодити контакт з охочими банками, у «Північтрансі» відповіли тільки відмовками.

Петро Обухов також нагадав, що майже рік тому на сесії міськради депутати проголосували за систему електронного квитка. Але досі у місті вона не впроваджена. У Департаменті транспорту заявляють, що чекають на розпорядження з Києва щодо введення єдиного електронного квитка по всій країні.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі з грудня здорожчає проїзд у громадському транспорті: які ціни на маршрутки та тролейбуси (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.