Діалог з ринком: в Одесі обговорили проблеми відновлення та будівельного бізнесу (фото) «фото»

Діалог з ринком: в Одесі обговорили проблеми відновлення та будівельного бізнесу (фото)

До зустрічі долучилися представили будівельного бізнесу Одеської, Херсонської, Миколаївської та Вінницької областей. Організатором заходу виступило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

На заході побував кореспондент Української Служби Інформації.

У п’ятницю, 17 листопада, в Одесі за ініціативи Агентства відновлення відбулася зустріч із представниками будівельного бізнесу.

Йшлося про відбудову країни, бо як зазначив голова Агентства Мустафа Найєм, відновлення України не може чекати, поки війна завершиться.

До обговорення нагальних питань приєдналися представники будівельних компаній, компаній-проєктантів, професійних обʼєднань, експертів з технічного нагляду, інженерів-консультантів – зокрема ті, хто працює у прифронтових та постраждалих від воєнних дій областях.

Предметом розмови були доволі специфічні питання, які, однак, мають безпосереднє відношення до ефективного відновлення країни: закупівлі, нюанси організації тендерів, гострі кадрові питання та інше.

Учасників ринку ознайомили із проєктами відновлення, над якими працює Агентство. Бізнесмени отримали можливість долучитися до цих ініціатив.

Аналогічні зустрічі також плануються ще у листопаді у Сумах, Харкові та Дніпрі.