Чорногорія прийме українських переселенців у готелях безплатно – програма діятиме до весни
Чорногорія наддасть тимчасовий прихисток для українців на період зимових місяців. Розміщатимуть переселенців у місцевих готелях до березня 2023 року.
Про це повідомляє посольство України в Чорногорії.
Українців селитимуть у готелі «Sato» у Сутоморе та у «Onogost» у Нікшичі, поряд з якими розташовані школи, дитсадки, лікарні та інші соціальні об’єкти.
Проживання розраховано до 10 березня 2023 року, саме до того часу, поки діятиме тимчасовий захист українців у Чорногорії, або довше, якщо його продовжить уряд країни.
Взяти участь у програмі зможуть найуразливіші категорії населення, тобто ті, хто:
- не має коштів;
- не має нерухомості на території Чорногорії;
- не має іншого рухомого майна високої цінності, яке перебільшує суму у 10 тис. євро;
- не є підприємцем, засновником чи членом будь-яких товариств;
- офіційно безробітні та ті, хто не має активних чи пасивних доходів, які би трактувалися як щомісячні, періодичні чи постійні виплати.
Щоб потрапити у програму, потрібно звернутися у посольство в порядку онлайн-черги, а потім заповнити заяву та пройти співбесіду.
Раніше на USIonline.com —
Студентів-ВПО та студентів з ТОТ пропонують навчати за державні кошти
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.