Час в дорозі трамваю “Північ – Південь” можна скоротити: думка експерта «фото»

Час в дорозі трамваю “Північ – Південь” можна скоротити: думка експерта

Маршрут трамваю «Північ - Південь» потребує вдосконалення та скорочення часу в дорозі.

Як цього досягти – розповів депутат, голова транспортної комісії Одеської міської ради Петро Обухов.

Депутат вважає, що трамвай може доїджати з масиву Таїрова чи Суворівського району до центру міста за півгодини. Для цього потрібно замінити колії, колеса, побудувати платформи, зробити пріоритет на світлофорах.

Шлях до Архітекторської в мене зайняв 50 хвилин, з Архітекторської до Старосінної – 40 хвилин. Повністю весь шлях трамваю відокремлений – чекає тільки на світлофорах. Маршрут популярний. Я їхав у будній день в робочий час і людей було повно. Інтервал руху – 5-6 хвилин, – розповідає Обухов.

Наразі з Новощіпного ряду трамвай заїжджає на Старосінну площу, робить петлю, після чого їде на Таїрова. Тільки ця петля «коштує» 7 хвилин часу.

Взагалі депутат висловив ряд критичних зауважень з приводу благоустрою маршруту:

На минулому тижні відбулось перерізання стрічки на кінцевій зупинці на 11 ст. Люстдфорської дороги. Якщо я був би там присутній, то мені було б соромно. Зупинки як такої немає. Є бетонні плити. Немає навіть навісу для захисту від дощу чи спеки. Диспетчерська зроблена зі старого тролейбусу. Це явно не ті умови, які повинні бути для пасажирів та водіїв.

До того ж пасажири не розуміють, в якому напрямку їде трамвай, тому що обидва зупиняються в одному місці. Людям доводиться запитувати у водія.

Крім цього, надходять нарікання від жителів Чорноморки, які кажуть, що тепер 27-й трамвай їздить набагато рідше. Іноді люди чекають по 25-30 хвилин. І цей маршрут великою частиною дублює «Північ-Південь».

Це можна вирішити переплануванням маршрутів після аналізу хоча б електронних квитків, – резюмує депутат.

Раніше на USIonline.com

В Одесі почав працювати один з найдовших трамвайних маршрутів Європи (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.