Буданов і ГУР не причетні до вибуху на Кримському мості. Росія веде псевдослідство – СБУ «фото»

Буданов і ГУР не причетні до вибуху на Кримському мості. Росія веде псевдослідство – СБУ

У своєму слідстві росіяни прийшли до того, що до підриву мосту через Керченську протоку начебто причетний очільник Головному управління розвідки Кирило Буданов та Головне управління розвідки. Проте це не так.

Про це заявив в.о. голови Служби безпеки України Василь Малюк агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у розслідуванні підриву Кримського мосту російське слідство демонструє свій непрофесіоналізм.

Я про те псевдослідство, яке вони ведуть із приводу інциденту на Кримському мосту. У своєму «розслідуванні» вони дійшли того, що до підриву моста нібито причетний мій колега за силовим блоком Кирило Буданов та ГУР МО загалом. Я запевняю вас, що це не так. І ми розуміємо, що росіяни взагалі далекі від реальності, – сказав керівник СБУ.

Він також додав:

На тимчасово окупованих територіях то там, то там щось вибухає. Хтось п’є неякісну каву, хтось неякісним пальним заправляється. Зрозуміло, що відбуваються деякі процеси. А на Кримському мосту, напевно, не тим пальним заправився якийсь вантажний автомобіль і мають те, що мають.

За його словами, СБУ поки що не можуть пояснити, як відбуваються такі інциденти й хто за цим стоїть, оскільки це може наразити на небезпеку небайдужих патріотів.

Усьому свій час – після перемоги докладно поговоримо, – підсумував в.о. голови СБУ.

Нагадаємо, близько шостої ранку 8 жовтня на Кримському мосту пролунав потужний вибух. В результаті якого спалахнула масштабна пожежа на залізничій колії, яка прокладена на переправі. Інцидент призвів до обвалення двох прольотів автомобільного полотна гілки.

Раніше на USIonline.com

ФСБ знайшла одеський слід у підриві Кримського мосту – відповідь ГУР

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.