ФСБ знайшла одеський слід у підриві Кримського мосту – відповідь ГУР «фото»

ФСБ знайшла одеський слід у підриві Кримського мосту – відповідь ГУР

росія офіційно звинуватила керівника управління розвідки Кирила Буданова. За їхньою легендою, нібито вибуховий пристрій під виглядом рулона відправили з Одеси до Болгарії. Українська сторона назвала це нісенітницею. 

Про це повідомляють у ГУР.

Легенда від росії 

ФСБ Росії спільно зі Слідчим комітетом РФ заявили, що організатором підриву  Кримському мосту через Керченську протоку начебто були Головне управління розвідки Міноборони України, його керівник Кирило Буданов, співробітники та агентура. Вони заявили, що  затримали 5 громадян Росії, 3 громадян України та Вірменії.

За повідомленнями россійських спецслужб, вибухівка здійснила справжню подорож. Вибуховий пристрій начебто закамуфлювали у рулони з поліетиленовою плівкою на 22 палетах загальною вагою понад 22 тонни, на початку серпня відправили з порту Одеси до болгарського Русе.

Як заявили російські спецслужби, до організації переправки:

З 29 вересня по 3 жовтня в Єревані в терміналі «Трансальянс» вантаж був розмитнений за правилами ЄЕС, була зроблена заміна документів, після чого його відправником вже було ТОВ «ГУ АР ДЖІ ГРУП» (Вірменія, місто Алаверді), а одержувачем ТОВ «Лідер» (Москва), — йдеться у заяві ФСБ.

7 жовтня начебто за сприяння громадянина України та ще 5 громадян Росії документи на вантаж знову були змінені, відправником було вказано ТОВ «ПЕК-34» (Ульяновськ), а одержувачем неіснуюча фірма в Криму, йдеться у заяві ФСБ.

Цього ж дня палети були завантажені у вантажівку громадянина Росії Махіра Юсубова, яка виїхала до Сімферополя, а 8 жовтня о 06.03 під час проходження Кримським мостом було здійснено підрив, — заявили в ФСБ.

Контроль за пересуванням вантажу  та контакти з підозрюваними нібито здійснював співробітник ГУР українського Міноборони, який представлявся Іваном Івановичем, заявили в ФСБ.
Він начебто використовував для координації як віртуальний анонімний номер, куплений в Інтернеті, так і зареєстрований на конкретного громадянина України.

Відповідь  ГУР

Нісенітниця вся діяльність ФСБ і Слідчого комітету. Це фейкові структури, які обслуговують путінський режим, тому коментувати їхні чергові заяви ми точно не будемо. Дивно що ще ніякої візитки не знайшли в районі Кримського мосту, —  заявив представник прес -служби ГУР МО Андрій Юсов.

Нагадаємо, що вранці 8 жовтня на Кримському мосту який з’єднує окупований Крим з рф сталася пожежа. Два автомобільні прольоти моста частково були  зруйновані. Тоді причиною  пожежі  в Національному антитерористичному комітеті рф назвали підрив вантажного автомобіля, що спричинило спалах семи паливних цистерн залізничного складу і подальше руйнування двох авто прольотів моста. Українська сторона не брала відповідальність за підрив мосту.

Раніше на  USIonline.com

Вибух на Кримському мосту: з’явиться нова марка (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.