Брехня в деклараціях Труханова: Антикорсуд дослідив письмові докази. Далі – допити свідків (трансляція) «фото»

Брехня в деклараціях Труханова: Антикорсуд дослідив письмові докази. Далі – допити свідків (трансляція)

Спеціалізована антикорупційна прокуратура намагається довести, що Труханов і Тетяна Колтунова – сім»я і ведуть спільний побут. А значить, мер повинен був вказати зареєстроване на Колтунову майно в електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки, але не зробив цього. Нагадаємо, мова йде про майно загальною вартістю понад 52 мільйонів гривень. На минулих засіданнях суд слухав аудіозаписи телефонних розмов Труханова з Колтуновою і іншими людьми.

Про це інформує спецкор Украинской Службы Информации Катерина Петренко з Києва.

Прокурор САП Віталій Гречишкін з доказів в суді долучив листування Труханова та Колтунової в соціальних мережах. Окрім того, долучив також повідомлення Колтунової іншим людям, де та відгукується про обвинуваченого, як про свого чоловіка.

Вміст текстових повідомлень не зачитали. Адвокат Труханова Олександр Лисак не заперечував проти долучення цих доказів до матеріалів справи, проте свою позицію висловлювати не став.
Прокурор також звернув увагу суд на спільні зображення Колтунової та Труханова й долучив кілька протоколів огляду планшетів Колтунової та їх спільної дочки Аліси.

Засідання суто технічне. Прокуратура долучила низку протокололів оглядів та обшуків, а також голосові зразки Труханова та стенограми аудіоповідомлень з мобільних додатків Колтунової.

Це всі докази з письмових матеріалів. Лишились лише речові докази, після чого суд перейде до допиту свідків.

Сьогодні Антикорсуд визначився, як проводитимуть допити. Спочатку допитають свідків сторони обвинувачення, зокрема депутатів Одеської міськради, далі дослідять докази захисту Труханова та допитають його свідків.

Викликали на наступне засідання Олександра Познякова, Світлану Боєву, Світлану Осауленко, Олену Калинівську, Олену Шарко.

Прокурор вибірково всіх запросив, а не підряд по списку, наголосив головуючий суддя Віктор Ногачевський.

Как сообщала USIonline.comДекларации Труханова: Антикорсуд исследует прослушку мэра.
Читайте нас в Telegram.