Боксери Одещини вибороли 8 медалей на турнірах (фото) «фото»

Боксери Одещини вибороли 8 медалей на турнірах (фото)

Спортсмени Одеської області завоювали 8 медалей на двох турнірах — в Дебрецені і в Києві.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

На минулому тижні пройшло одразу два турніри — 67-й Меморіал Іштвана Бочкая, який проходив в Дебрецені з 7 по 11 лютого, а також всеукраїнський майстерський турнір «Кубок Києва».

Переможцем міжнародного турніру в Дебрецені став 20-річний уродженець Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій Захарєєв. Крім того, він, як і минулоріч, отримав приз кращого боксеру турніру.

У свою чергу збірна Одеської області завоювала 2 срібні і 5 бронзових медалей на турнірі «Кубок Києва».

Срібними призерами стали Дмитро Молодан («до 57 кг») і Анастасія Коваленко («до 52 кг»), а бронзові медалі завоювали Владіс Гаврілюк («до 51 кг»), Микита Погодій («до 63,5 кг»), Джамал Кулієв («до 86 кг»), Вадим Коляда і Микита Малюта (обидва – «понад 92 кг»).