Кубок України з легкої атлетики здобув молодий спортсмен з Чорноморська (фото) «фото»

Кубок України з легкої атлетики здобув молодий спортсмен з Чорноморська (фото)

З успіхом повернулися одеські легкоатлети з двох змагань національного рівня. Вони завоювали п»ять медалей на всеукраїнських змаганнях

Про це розповіли в відділенні Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на двох змаганнях національного рівня, які відбулися в Києві з 5 по 7 лютого.

Владислав Шепелєв

Легкоатлет із Чорноморська Владислав Шепелєв став переможцем Кубку України в потрійному стрибку (15 м 84 см), випередивши на 31 см Володимира Данильченка з Дніпра. Це третя перемога Владислава на трьох національних змаганнях зимового сезону: раніше він став першим на «Різдвяних стартах» (15 м 68 см) і командному чемпіонаті України (15 м 95 см).

19-річний Нікіта Стаднюк виборив срібну медаль, встановивши особистий рекорд для змагань в залі – 7 м 07 см. Переможцю – Володимиру Дубині із Києва – він програв 9 см.

Його ровесник Володимир Кілко став бронзовим призером на дистанції 60 м з/б – зі своїм кращим результатом в кар’єрі – 8,37 секунди. Найсильнішому бар’єристу країни останніх років Віктор Солянову, який став переможцем змагань, він програв 0,3 секунди.

Свою бронзову медаль 15-річна Вікторія Яцишина завоювала в п’ятиборстві на Юнацькому чемпіонаті України, набравши 3021 очко (60 м з/б – 9,50; висота – 1,44 м; ядро – 10,89 м; довжина – 5,22; 800 м – 2.51,28). Вона повторила свій успіх на минулорічному чемпіонаті України, покращивши результат на 226 очок і встановивши при цьому особисті рекорди в 4-х з 5-ти видів.

Ії ровесниця Дар’я Петровська свою першу в кар’єрі медаль на чемпіонатах України завоювала на дистанції 200 м – 26,49 секунди. У півфіналі вона показала свій кращий результат в кар’єрі – 26,41. На дистанції 60 м Дар’я фінішувала 6-ю (2-е місце у фіналі В – 7,99).